O NAS

Jesteśmy zespołem trenerów i konsultantów, których pasją jest angażowanie. Wierzymy, że ludzi nie angażuje to, co mają zrobić, ale wizja tego, po co to robią. Dlatego specjalizujemy się w znajdywaniu sposobów na włączenie innych w działanie z poczuciem przynależności do projektu. 

Jako 4Results od 12 lat towarzyszymy naszym klientom pomagając wdrażać ambitne strategie i inspirując zmiany w ich biznesie. Tworzymy autorskie narzędzia, za pomocą których angażujemy liderów i ich zespoły dla osiągania lepszych wyników. Doskonale znamy się na zmianach - ich projektowaniu i efektywnym, angażującym wdrażaniu. 

Na co dzień w ramach Grupy 4Results pracujemy w zespole ponad 50 konsultantów, wdrożeniowców. Wspólnie dzielimy pasję osiągania rezultatów, wdrażania strategii i dobrej zabawy w realizacji prawdziwych wyzwań. Łączymy twarde aspekty z miękkimi dzięki czemu możemy oferować klientom pełne wsparcie w każdej dziedzinie rozwoju ich organizacji. Więcej o Grupie 4Results www.4results.pl.

W pracy pomagamy firmom osiągać ambitne cele poprzez ludzi. Po pracy uprawiamy sporty, kochamy kawę i dobre jedzenie, wędkujemy, udzielamy się społecznie, zatracamy się w naszych pasjach, podróżujemy. Każdego dnia poznajemy świat, aby czerpać inspirację do ciągłego rozwoju ludzi, z którymi pracujemy.

 

Partnerzy zarządzający

Sławomir Błaszczak

"Odpowiadam za strategiczny rozwój 4Results i kształtowanie oferty w obszarze wspierania i rozwoju kapitału ludzkiego. Współpracując z Klientami, angażuję się na poziomie strategicznym: świadczę usługi doradcze i współtworzę optymalne sposoby rozwiązywania konkretnych problemów biznesowych."

czytaj więcej

Nasi trenerzy

Paweł Kaczmarczyk
Trener / Konsultant

„W pracy coachingowej kieruję się zasadą: »Nie ucz drzewa jak ma rosnąć. Daj mu tylko słońce ziemię i wodę«.”

czytaj więcej
Izabela Kazimierska
Trener / Konsultant

"Specjalizuję się w rozwoju kompetencji menadżerskich. Prowadzę szkolenia i warsztaty w obszarach przywództwa i zarządzania, sprzedaży, obsługi klienta, negocjacji oraz rozwiązywania konfliktów."

czytaj więcej
Michał Kubiak
Trener / Konsultant

"Praca trenera to dla mnie pouczająca podróż pełna wyzwań. Przeszedłem długą i krętą drogę by stać się trenerem, który potrafi dawać uczestnikom szkoleń to, po co przyszli."

 

czytaj więcej
Konrad Kuśpit
Trener / Konsultant

"Moją rolą, jako trenera, jest stworzyć podczas warsztatu sytuację edukacyjną tak intensywną w doświadczaniu, refleksji i uczeniu się, żeby uczestnicy uwierzyli w sens stosowania wiedzy, którą mają w sobie. Jako trener prowadzę ludzi od »wiem« przez »rozumiem«, »umiem«, aż do »wykorzystuję«".

czytaj więcej
Małgosia Lisak
Trener / Konsultant

"Pasjonuje mnie człowiek i jego rozwój. W pracy trenera i coacha najbardziej cenię możliwość uwalniania potencjału oraz odkrywania talentów osób, z którymi współpracuję."

czytaj więcej
Eliza Markowicz
Trener / Konsultant

"W pracy z klientami pomaga mi moje doświadczenie w obszarze zarządzania kadrami. Cieszę się, że udało mi się połączyć miękkie i twarde aspekty HR w pracy trenerskiej i szkoleniowej. Dzięki temu mogę efektywniej wpływać na zmiany w organizacjach naszych klientów, a przede wszystkim wspierać rozwój i potencjał ludzki."
 

czytaj więcej
Maciej Robakiewicz
Trener / Konsultant

"Cieszę się, że jako aktor mogę równocześnie realizować się w roli trenera. Na sali szkoleniowej najchętniej korzystam z metody pracy dramą. Wierzę, że humor i aktorstwo są niezwykle cennymi formami angażowania ludzi w rozwój."

czytaj więcej
Agnieszka Rynkowska
Trener / Konsultant

"Każda praca z klientami jest dla mnie przede wszystkim inspirującym spotkaniem z ludźmi."
 

czytaj więcej
Radosław Wajler
Trener / Konsultant

"Jestem zwolennikiem całościowego i procesowego podejścia do zarządzania organizacjami. Pracę grupową łączę z pracą indywidualną i rozwojową."
 

czytaj więcej
Dariusz Wołoszczyk
Trener / Konsultant

"W pracy trenera pasjonująca jest możliwość łączenia praktyki biznesowej z umiejętnościami dydaktycznymi. Czuję, że każde spotkanie z uczestnikami na sali szkoleniowej wzbogaca mnie o nowe doświadczenia, a także rozwija jako trenera i człowieka." 
 

czytaj więcej
Jakub Zając
Trener / Konsultant

"Wierzę, że fundamentem sukcesu każdego biznesu są ludzie, którzy mają przestrzeń do rozwoju i wykorzystywania swoich talentów. Prowadząc treningi menedżerskie pracuję z liderami nie tylko nad rozwojem ich kompetencji osobistych, ale uczę także w jaki sposób mogą wyzwalać w swoich zespołach energię do działania."

czytaj więcej
Rafał Zdańkowski
Trener / Konsultant

"Pracując z ludźmi skupiam się na uświadomieniu siły drzemiącego w nich potencjału. Wierzę, że za sukcesem każdej organizacji stoją tworzący ją ludzie."
 

czytaj więcej

Dział operacyjny

Katarzyna Mokrzyszczak
Koordynator
czytaj więcej