O nas

Sławomir Błaszczak
Partner zarządzający

"Odpowiadam za strategiczny rozwój 4Results i kształtowanie oferty w obszarze wspierania i rozwoju kapitału ludzkiego. Współpracując z Klientami, angażuję się na poziomie strategicznym: świadczę usługi doradcze i współtworzę optymalne sposoby rozwiązywania konkretnych problemów biznesowych."

Sławek dba szczególnie o to, by efekty pracy z ludźmi przekładały się na realizację celów po stronie klientów. Znany w 4Results z doskonałej pamięci i skuteczności prowadzonych działań, czuwa nad jakością realizowanych wdrożeń. Specjalizuje się w rozwijaniu kompetencji zarządczych, wspieraniu trudnych dla organizacji zmian, problematyce zarządzania zmianą oraz w modelowaniu kultur organizacyjnych. W szczególności pracuje z klientami nad podnoszeniem ich efektywności operacyjnej poprzez zaangażowanie kapitału ludzkiego, jego rozwijanie oraz usprawnianie zarządzania.

Sławek posiada kilkunastoletnie doświadczenie w obszarze rozwoju kompetencji kadr kierowniczych wyższego i średniego szczebla w firmach wiodących na polskim rynku. Posiada certyfikaty lidera zmian i kształtowania kultury organizacyjnej, Coacha ICC, Biznes Coacha ICC, Superwizora ICC, Trenera Grupowego (WSPS/LP) oraz Extended Disc. Jest trenerem Akademii Coachingu Menedżerskiego 4Results oraz wykładowcą Akademii Psychologii Przywództwa przy Politechnice Warszawskiej.

Współzałożyciel 4Results, od 9 lat kieruje spółką jako Prezes Zarządu. Jest współautorem koncepcji Przywództwa Angażującego i metody aktywizacji pracowników 4Q&Check. Współautor książki "Angażujący Lider".

Sławek, pokonuje setki kilometrów rozmawiając przez telefon, jest w wiecznym ruchu. To człowiek wielu talentów - śpiewa i gra na gitarze. Jest zapalonym wędkarzem. Pracowników rozpieszcza własnoręcznie pieczonym chlebem - jego "Kromka Zdrowia" stała się rozpoznawalna nawet wśród klientów.  
 

 

Wróć