O nas

Izabela Kazimierska
Trener / Konsultant

"Specjalizuję się w rozwoju kompetencji menadżerskich. Prowadzę szkolenia i warsztaty w obszarach przywództwa i zarządzania, sprzedaży, obsługi klienta, negocjacji oraz rozwiązywania konfliktów."

Iza posiada niezwykły talent w prowadzeniu negocjacji i mediacji. Swoją wiedzą w tym zakresie dzieli się z uczestnikami szkoleń i warsztatów. To wulkan energii. Wśród trenerów 4Results znana jest z tego, że zna 101 sposobów na podział ludzi na grupy warsztatowe. Z wykształcenia prawnik. Ukończyła również studia pedagogiczne oraz studia z zakresu przedsiębiorczości. 

Iza posiada bogate doświadczenie w pracy w branży medycznej i farmaceutycznej, które wykorzystuje w realizacji projektów dla klientów z tych właśnie obszarów. Jest doskonałym praktykiem w obszarze prowadzenia warsztatów dla biznesu w działach sprzedaży międzynarodowych korporacji. Iza to tytan pracy. Zaangażowana i zdeterminowana, traktuje przedsiębiorstwa klientów jak własne, przeprowadzając projekty zmian biznesowych i rozwojowych od początku do końca. Nie ma takiego tematu warsztatów z zakresu tematyki angażującej, w którym nie miałaby doświadczenia. Jest absolwentką Szkoły Trenerów Biznesu i Szkoły Coachingu menadżerskiego w firmie Moderator oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu. Posiada certyfikat European Negotiation & Mediation Academy. Swoje doświadczenie w zakresie mediacji i rozwiązywania konfliktów wykorzystuje we współpracy z sądem okręgowym w Warszawie, gdzie została wpisana na listę stałych mediatorów. Kompetencje w obszarze pracy indywidualnej z klientami doskonaliła w nurcie skoncentrowanym na rozwiązaniach - Brief Solution Focused Therapy. Posiada uprawnienia mediatora sądowego – Certyfikat European Negotiation & Mediation Academy. Jest certyfikowanym konsultantem z zakresu Oceny LVI 360® Kaplan DeVries Inc. Jest mentorem coachów i trenerów dbając o wysokie standardy ich pracy. 

Najlepszym dowodem na to, że Iza naprawdę wie jak zarządzać i rozwijać ludzi jest fakt, że dwójkę swoich dzieci wychowała na niezwykle samodzielne, przedsiębiorcze i zaradne osoby.  W przyszłym roku stanie się dumną właścicielką psa Border Collie, o którym od dawna marzy jej córka. 

 

Wróć