O nas

Konrad Kuśpit
Trener / Konsultant

"Moją rolą, jako trenera, jest stworzyć podczas warsztatu sytuację edukacyjną tak intensywną w doświadczaniu, refleksji i uczeniu się, żeby uczestnicy uwierzyli w sens stosowania wiedzy, którą mają w sobie. Jako trener prowadzę ludzi od »wiem« przez »rozumiem«, »umiem«, aż do »wykorzystuję«".

Konrad jest trenerem, który wyrósł z menedżera. Łączy radość i ogromne doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z niemal 20-letnią praktyką zawodową w bardzo zróżnicowanych organizacjach, od międzynarodowych korporacji aż po małe firmy rodzinne. Przeszedł długą drogę od handlowca, przez stanowiska kierownika i dyrektora regionalnego do menedżera odpowiedzialnego za cały dział sprzedaży. Ukończył szkołę trenerów i szkołę coach’ów TROP.  Ma na swoim koncie 17 lat doświadczenia w prowadzeniu szkoleń, ponad 2000 zrealizowanych dni szkoleniowych, powyżej 100 procesów coachingowych i wdrożenie kilkudziesięciu kompletnych strategii biznesowych w organizacjach.

Konrad dzięki swojej drodze zawodowej jest szkoleniowcem, który „patrzy szerzej i widzi więcej”. Łączy instynkt zadaniowego, holistycznie postrzegającego organizację menedżera, z subtelnością i empatią procesowo prowadzącego szkolenia trenera. Dostrzega subtelne niuanse, powiązania i zależności  w organizacjach powierzonych jego opiece. Dzięki temu projektuje i wdraża rozwiązania, które systemowo i kulturowo wspierają efekty szkoleń oraz pozwalają efektywniej zarządzać samą organizacją. 

Prywatnie bardzo kocha i czynnie uprawia sport. Od ponad 25 lat gra w tenisa ziemnego, przynajmniej trzy razy w tygodniu przebiega dystans dziesięciu kilometrów. Uwielbia egzotyczne kuchnie świata, pasjonują go techniki iluzjonistyczne - sam potrafi zrobić kilka sztuczek. Jest również wielkim fanem (bardziej wyznawcą) Stevie’go Ray Vaughan’a  i  zabójczego brzmienia  Stratocastera „Number One”. Kocha prozę Jerzego Pilcha i kino spod znaku Quentina Tarantino.  Jego największą pasją jest motoryzacja. Bardzo lubi żyć. 

 

 

Wróć