O nas

Agnieszka Rynkowska
Trener / Konsultant

"Każda praca z klientami jest dla mnie przede wszystkim inspirującym spotkaniem z ludźmi."
 

Agnieszka to osoba pełna optymizmu, ciekawości. Jest ciągle głodna życia. W 4Results zajmuje się wsparciem klientów w procesach wdrażania programów rozwojowych. Realizując projekty współpracuje z zespołami na wszystkich szczeblach organizacji - od zarządu po pracowników operacyjnych. Specjalizuje się w doskonaleniu kompetencji w obszarach przywództwa, zarządzania zasobami ludzkimi, budowaniu zespołów oraz umiejętności interpersonalnych.

Agnieszka jest praktykiem biznesu, ma ponad 14–letnie doświadczenie w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi, rekrutacji, selekcji i ocenie pracowników, a także w public relations i promocji. Przez wiele lat pełniła funkcję dyrektora HR, poznając od strony praktycznej zasady funkcjonowania zarówno korporacji, jak i firm średniej wielkości. Przez 12 lat specjalizowała się w obszarze projektowania i realizacji programów rozwojowych, dzięki w pracy trenerskiej potrafi połączyć umiejętności dydaktyczne z doświadczeniem.
Jest absolwentką studiów doktoranckich Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania im. L. Koźmińskiego w Warszawie, Szkoły Biznesu TROP w Warszawie i Szkoły Trenerów
i Konsultantów Zarządzania MATRIK w Krakowie oraz akredytowanym coachem ICF. W swoim dorobku posiada publikacje naukowe i wystąpienia na konferencjach.

Agnieszka kocha Portugalię. W 4Results jest znana ze swojego puryzmu językowego. Mentorka trenerów, Członek Komitetu Sterującego 4Results. Interesuje się medycyną naturalną i zdrowym żywieniem.
 

Wróć