O nas

Radosław Wajler
Trener / Konsultant

"Jestem zwolennikiem całościowego i procesowego podejścia do zarządzania organizacjami. Pracę grupową łączę z pracą indywidualną i rozwojową."
 

Z wykształcenia finansista i bankowiec, z praktyki trener zarządzania, sprzedaży i komunikacji. Radek specjalizuje się w opracowywaniu i wdrażaniu strategii HR, jak również programów i procesów szkoleniowych. Wspiera klientów na etapach budowania i wdrażania strategii przedsiębiorstwa w obszarach sprzedaży, marketingu i obsługi klienta. Jako trener projektuje i prowadzi autorskie programy szkoleniowe m.in. z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, marketingu, reklamy, sprzedaży, obsługi klienta oraz coachingu. Jako konsultant wdrażał między innymi systemy ocen pracowniczych, systemy wynagrodzeń. Zarządzał dobrze prosperującą firmą usług komunalnych.

Radek posiada doświadczenie w budowaniu Assessment Center i Development Center, w ocenie kompetencji pracowników, prowadzeniu i wspieraniu procesów rekrutacji i selekcji pracowników. W kasku i butach ochronnych przemierzył niezliczone zakłady produkcyjne, by na miejscu, blisko ludzi i w sposób angażujący tworzyć i prowadzić programy szkoleniowe z zakresu zarządzania. Posiada certyfikat trenera wydany przez Urząd Służby Cywilnej we współpracy z National School of Government w Wielkiej Brytanii, a także dyplom terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach. Ukończył szkolenie Professional Diploma in Marketing, akademię trenera oraz akademię coachingu.

Radek to brawurowy i charyzmatyczny trener umiejętności interpersonalnych, komunikacji i kompetencji menedżerskich. Jest społecznikiem. W wolnym czasie pomaga organizacjom pozarządowym dzieląc się swoją wiedzą i umiejętnościami. Jest Członkiem Zarządu Fundacji A.R.T. Znajduje się na czele rankingu najlepszych wychowawców kolonijnych. Prywatnie mąż, ojciec dwójki cudownych dzieci oraz właściciel psa.
 

Wróć