O nas

Dariusz Wołoszczyk
Trener / Konsultant

"W pracy trenera pasjonująca jest możliwość łączenia praktyki biznesowej z umiejętnościami dydaktycznymi. Czuję, że każde spotkanie z uczestnikami na sali szkoleniowej wzbogaca mnie o nowe doświadczenia, a także rozwija jako trenera i człowieka." 
 

Darek jest niezwykle pozytywnym człowiekiem, o sile spokoju i dobrej energii. Posiada solidne doświadczenie w biznesie, ponad 10 lat pracował w przemyśle farmaceutycznym, w sprzedaży opartej na zasadach dialogu i budowania długofalowych relacji z kluczowymi klientami.  Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu sprzedaży i negocjacji, obsługi klienta, prezentacji i demonstracji oraz w szkoleniach rozwijających umiejętności osobiste i interpersonalne (organizacja czasu, asertywność, komunikowanie się i inne). Realizuje projekty szkoleniowe i warsztaty. Pracuje zarówno dla biznesu, jak i obszarów pozabiznesowych (urzędy, NGO).

Jest absolwentem biologii i psychologii. Przygotowanie do pracy trenera w ramach szkoły trenerów TROP. Studia na wydziale biologii ukończył pracą magisterską na temat bagna. Może to właśnie dlatego tak skutecznie wyciąga klientów z różnego rodzaju zarządczych grzęzawisk.
 

Wróć