O nas

Maciej Robakiewicz
Trener / Konsultant

"Cieszę się, że jako aktor mogę równocześnie realizować się w roli trenera. Na sali szkoleniowej najchętniej korzystam z metody pracy dramą. Wierzę, że humor i aktorstwo są niezwykle cennymi formami angażowania ludzi w rozwój."

Najlepszy trener wśród aktorów i najlepszy aktor wśród trenerów. Maciek jest aktorem z międzynarodowym doświadczeniem, pracował z najlepszymi polskimi twórcami teatru i filmu oraz m.in. w Niemczech, Holandii, Argentynie, na Węgrzech. Od kilku lat na stałe pracuje we Włoszech. Swój talent oraz umiejętności wykorzystuje w przygotowywaniu specjalistów i managerów różnego szczebla w szeroko pojętej efektywnej komunikacji. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu komunikacji, wyrazistości osobistej, wystąpień publicznych, kształtowania wizerunku, autoprezentacji i technik głosowych. W prowadzonych szkoleniach łączy bogate doświadczenie aktorskie z nowoczesnymi technikami stosowanymi we współczesnej edukacji w biznesie.
Jest absolwentem Szkoły Trenerów Biznesu TROP i Szkoły Coachów TROP oraz Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi.

 Unikalnym talentem Macieja jest otwarty umysł i umiejętność łączenia koncepcji, wiedzy i podejścia z różnych dziedzin dla uzyskiwania optymalnych efektów. Prywatnie jest miłośnikiem Włoch, szczególnie Sycylii.
 

Wróć