O nas

Eliza Markowicz
Trener / Konsultant

"W pracy z klientami pomaga mi moje doświadczenie w obszarze zarządzania kadrami. Cieszę się, że udało mi się połączyć miękkie i twarde aspekty HR w pracy trenerskiej i szkoleniowej. Dzięki temu mogę efektywniej wpływać na zmiany w organizacjach naszych klientów, a przede wszystkim wspierać rozwój i potencjał ludzki."
 

Eliza jest profesjonalistką i praktykiem w dziedzinie prowadzenia spraw kadrowych oraz zarządzania personelem. Posiada bogate doświadczenie w pracy w dużych przedsiębiorstwach oraz administracji publicznej. Jest autorką programów szkoleniowych, trenerem o ogromnej pasji, który dba o efekt wdrożeniowy dzieląc się praktyczną wiedzą. 

Specjalizuje się w rozwijaniu umiejętności interpersonalnych, szczególnie w treningu asertywności czy radzeniu sobie w sytuacjach trudnych i konfliktowych. Każdy kto pracuje z Elizą, ma możliwość rozwinąć się nie tylko w obszarze kompetencji miękkich, ale także w obszarze prawa pracy czy prowadzenia spraw kadrowych. Prowadzi warsztaty z zakresu komunikacji interpersonalnej, współpracy w zespole, rozwijania umiejętności menedżerskich, zarządzania zmianą, zarządzania zasobami ludzkimi, negocjacji, obsługi klienta, zarządzania sobą w czasie. Eliza jest w stanie poskromić każdego wewnętrznego krytyka siedzącego głęboko w osobach, z którymi prowadzi coaching. Pomaga pozbyć się obaw i wewnętrznych leków, które hamują potencjał rozwojowy.

Ogromne zaangażowanie Elizy w proces dydaktyczny i rozwojowy klientów przekłada się zarówno na wymierne efekty jak i na świetne relacje. 

Eliza to osoba o ogromnej empatii i jeszcze większym sercu. Niesie pomoc nie tylko w biznesie, ale także społecznie. 
 

Wróć