O nas

Rafał Zdańkowski
Trener / Konsultant

"Pracując z ludźmi skupiam się na uświadomieniu siły drzemiącego w nich potencjału. Wierzę, że za sukcesem każdej organizacji stoją tworzący ją ludzie."
 

Rafał wspiera klientów reprezentujących prawdopodobnie wszystkie możliwe branże biznesu. W pracy trenera łączy procesowe i wnikliwe podejście psychologa z angażującym i nastawionym na wyniki podejściem biznesowym. Unikalne doświadczenie, wiedza i kompetencje Rafała powodują, że jako lider projektów biznesowych potrafi jak nikt budować zaangażowanie klientów w prowadzone projekty i sprawiać, że ludzie przejmują odpowiedzialność za działania i efekty. 

Wspiera klientów w budowaniu i rozwoju kapitału ludzkiego. Pomaga pełniej wykorzystywać potencjał tkwiący w ludziach i nim zarządzać. Działa zarówno na poziomie strategii organizacji, jak i przy operacyjnej współpracy z menedżerami i szefami pionów biznesowych. Posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i realizacji szkoleń, warsztatów, projektów badawczych i doradczych oraz pracy indywidualnej nad rozwojem kompetencji osobistych w wielu obszarach. Prowadzi szkolenia i warsztaty w obszarach przywództwa, zarządzania zmianą, zarządzania ludźmi, coachingu menedżerskiego, rozwoju kompetencji społecznych, zwiększania efektywności osobistej, komunikacji interpersonalnej. Podczas indywidualnych sesji coachingowych wspiera rozwój kompetencji menedżerskich kadry zarządzającej, a poprzez warsztaty teamcoachingowe pomaga zespołom osiągnąć wyższy poziom współdziałania. Pełni także rolę konsultanta na wszystkich etapach projektów – od analizy i diagnozy potrzeb, po opracowanie rozwiązań i ich wdrażanie.

Rafał dodatkowo specjalizuje się w projektowaniu i wdrażaniu systemów ocen okresowych i oceny kompetencji, Assessment i Development Center. Ma również doświadczenie w projektach facylitacji pracy grupowej.

Rafał śpiewa i gra na gitarze. W 4Results znany jest jako długodystansowiec - klienci współpracują z nim latami. Długie dystanse Rafał skutecznie pokonuje na rowerze.
 

Wróć