O nas

Michał Kubiak
Trener / Konsultant

"Praca trenera to dla mnie pouczająca podróż pełna wyzwań. Przeszedłem długą i krętą drogę by stać się trenerem, który potrafi dawać uczestnikom szkoleń to, po co przyszli."

 

Michał to wyjątkowy talent trenerski. Skarbnica wiedzy psychologicznej oraz trudnych słów i definicji. Doświadczenie zawodowe zdobywał jako trener wewnętrzny w telemarketingowym centrum outsourcingowym, gdzie jako Michał Max Szkolonko nadzorował kampanie sprzedażowe i przygotowywał do pracy zespoły sprzedażowe. Posiada doświadczenie jako rekruter i doradca zawodowy. Pracował również w bankowości. Jest absolwentem psychologii i zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego oraz Szkoły Trenerów Biznesu TROP i Szkoły Coachów TROP. Obecnie rozwija się również w obszarze psychoterapii. Jego wykształcenie i ogromne pokłady empatii pozwalają na efektywną i pogłębioną pracę z klientem. 

Michał to niezrównany ekspert zarządzania zmianą, szczególnie w zakresie gry symulacyjnej SysTeamsChange, która obejmuje aż 34 modele zarządzania zmianą. Jego warsztaty z zakresu efektywności osobistej otwierają ludziom oczy i powodują, że dokonują spektakularnych zmian. Doskonale integruje podejście twarde z miękkim, dzięki czemu uzyskuje najlepszy efekt wdrożeniowy. 

To perfekcjonista, zawsze przygotowany, zawsze można na nim polegać. Niedawno rozpoczął najważniejszy projekt swojego życia - został ojcem i to jedyna rola, w której sprawdza się jeszcze lepiej niż w pracy trenera. 
 

Wróć