O nas

Małgosia Lisak
Trener / Konsultant

"Pasjonuje mnie człowiek i jego rozwój. W pracy trenera i coacha najbardziej cenię możliwość uwalniania potencjału oraz odkrywania talentów osób, z którymi współpracuję."

Project Manager. Asesor. Twórca Development Centers, które są miarodajne, rzetelne i pozwalają odkryć talenty. Małgosię wyróżnia ponadprzeciętna umiejętność uruchamiania potencjału w każdym człowieku. Podczas prowadzonych coachingów doprowadza do przełomowych zmian w rozwoju ludzi. Słucha, analizuje i wyciąga wnioski, które zawsze są "strzałem w dziesiątkę". Jej talent do słuchania drugiego człowieka jest absolutnie unikalny.

Specjalizuje się w tematyce związanej z kształtowaniem postaw świadomego przywództwa i rozwoju kompetencji efektywnego funkcjonowania w organizacji. Wspiera zespoły zarządzające i średnią kadrę kierowniczą w doskonaleniu strategii działania i myślenia. W swojej metodzie pracy łączy perspektywę systemowego spojrzenia na organizację z coachingowym podejściem do zasobów i potencjału człowieka. 

Jest absolwentką SGH w Warszawie oraz studiów podyplomowych i doktoranckich na tej samej uczelni. Posiada dyplom MBA Instytutu Francais de Gestion w Warszawie oraz certyfikaty Coach i Business Coach International Coach Community, Master Practitioner of Art of NLP i Trener Biznesu. Jest również Supervisorem coachingu akredytowanym przy Izbie Coachingu. Ukończyła szkolenia z zakresu zarządzania projektami (metodyka PRINCE 2), modelowania czynników sukcesu w biznesie oraz kształtowania systemów HR, wspierających rozwój potencjału ludzkiego w organizacji. Jest także Konsultantem Zarządzania w podejściu Analizy Transakcyjnej.

Małgosia fascynuje się i zgłębia psychotraumatologię. Stale głodna nowych koncepcji, nurtów, metod. Trudno znaleźć książkę z zakresu rozwoju, psychologii, zarządzania, której nie czytała. Intuicja, znajomość dynamiki grup i zespołów oraz ogromna empatia i mistrzowska praca na procesie czyni z niej wspaniałego team coacha i lidera projektów rozwojowych.

Kocha naturę - wszystkie zwierzęta od razu wyczuwają jej dobrą energię. Znana z ratowania stworzeń dużych i małych. Dla swojej gromady czworonogów tworzy wspaniały dom. Wytrawny grzybiarz - bez najmniejszego problemu odróżnia muchomora od kani. 
 

Wróć