4Results Przy kawie

SZTUKA PREZENTACJI

Prezentacje, na których przedstawiamy wyniki swojej pracy są nieodłączną częścią niektórych zawodów, ale atrakcyjna autoprezentacja może być przydatna każdemu – czy w życiu prywatnym, podczas poznawania nowych osób, czy na rozmowach kwalifikacyjnych. Nierzadko takie sytuacje budzą w nas stres, który negatywnie wpływa na jakość naszych wystąpień.

Drżący, załamujący się głos, trzęsące się dłonie, niespokojne przestępowanie z nogi na nogę – to tylko niektóre z symptomów, które zdradzają publiczności nasze zdenerwowanie. Niestety, często nauczenie się tekstu przemówienia na pamięć nie gwarantuje, że nasza prezentacja będzie w pełni udana. Z pomocą przychodzą profesjonalne szkolenia. Eksperci udowodniają, że sztuka prezentacji to umiejętność, którą posiąść może każdy – po odpowiednim przygotowaniu.

4Results oferuje angażujące szkolenia z zakresu prezentowania, przemawiania, wystąpień publicznych. Nasze warsztaty trwają dwa dni i obejmują takie zagadnienia jak: różne metody przygotowania prezentacji czy komunikacja werbalna i niewerbalna. Nauczymy każdego przyszłego mówcę, jak poprawnie robić pauzy, popracujemy nad jego głosem, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że inaczej mówi się w rozmowie 1-1, a inaczej przemawia do tłumów. Sztuka prezentacji polega nie tylko na pięknym przemawianiu, ale także na zgrabnym poruszaniu się na scenie. Nasze szkolenie nauczy Cię prawidłowej postawy podczas przemawiania, zgrabnej gestykulacji i naturalnej mimiki. Opowiemy także o właściwym ubraniu i aparycji, które pozwolą Ci zrobić świetne pierwsze wrażenie.

Na naszym szkoleniu „Sztuka prezentacji” poruszamy także tematy: korzystania z pomocy audiowizualnych i radzenia sobie z trudnymi sytuacjami. Każde wystąpienie niesie za sobą ryzyko komplikacji. Niedziałający projektor, nieodtwarzający się materiał wideo czy drażliwy uczestnik są potencjalnymi zagrożeniami dla Twojej prezentacji. My przygotujemy Cię na najbardziej prawdopodobne sytuacje kryzysowe i żadna z nich nie będzie w stanie zrujnować Twojego wystąpienia.

Czym byłaby sztuka prezentacji bez odbiorców? Dlatego podczas szkolenia zdradzimy Ci także, jakie są nasze skuteczne sposoby na utrzymywanie zaangażowania audytorium. Przekonasz się, że nie tylko widownia może zadawać pytania i że bardzo pobudzają one uwagę słuchaczy. Zaznajomimy Cię ze storytellingiem, czyli narracją, która niesamowicie uatrakcyjnia nawet z pozoru najmniej dynamiczny przekaz.

Szkolenia 4Results prowadzą profesjonalnie przygotowani specjaliści z obszerną wiedzą i praktycznymi umiejętnościami, zdobytymi podczas wielu lat doświadczeń biznesowych. Nasz zespół ponad 50 konsultantów i wdrożeniowców łączy wspólna pasja wdrażania strategii w życie i dobrej zabawy podczas podejmowania najtrudniejszych wyzwań. Tworzymy autorskie narzędzia, za pomocą których angażujemy liderów i ich zespoły dla osiągania lepszych wyników. Rozwój i satysfakcja naszych klientów to dla nas cel priorytetowy, więc każdego dnia wspólnie stawiamy krok w jego kierunku.

Zachęcamy do zapoznania się z zespołem 4Results i ofertą naszych szkoleń.

Wstecz