Z 4Results PRZY KAWIE

Od ponad 12 lat wdrażamy zmiany w organizacjach, budujemy angażujące kultury, rozwijamy zespoły i menedżerów. Stale doświadczamy i rozwijamy nasze know-how, tworzymy autorskie  narzędzia oraz badania. Dzięki temu posiadamy unikalną wiedzę w zakresie budowania zaangażowania w organizacjach. Uwielbiamy inspirować ludzi i dzielić się z nimi naszą wiedzą. Dlatego stworzyliśmy to miejsce. Aby spotkać się z Tobą i podzielić się naszym doświadczeniem i naszymi obserwacjami, a także poznać Twoje potrzeby.
Przy filiżance dobrej kawy. Pozwól nam się zainspirować. 

SZTUKA PREZENTACJI

Prezentacje, na których przedstawiamy wyniki swojej pracy są nieodłączną częścią niektórych zawodów, ale atrakcyjna autoprezentacja może być przydatna każdemu – czy w życiu prywatnym, podczas poznawania nowych osób, czy na rozmowach kwalifikacyjnych. Nierzadko takie sytuacje budzą w nas stres, który negatywnie wpływa na jakość naszych wystąpień.

zobacz
OBSŁUGA KLIENTA - SZKOLENIE

Obsługa klienta to nie lada wyzwanie, zwłaszcza, że klienci bywają różni i nie wszyscy chcą za wszelką cenę dojść do porozumienia spokojnie i polubownie. Pracownicy branży usługowej muszą posiadać umiejętności pozwalające im na budowanie satysfakcjonującej komunikacji z każdym.

zobacz
Warsztat otwarty "Jak budować zwycięskie zespoły?"
Prowadzi Krzysztof Ignaczak oraz Sławek Błaszczak

Serdecznie zapraszamy na warsztat otwarty prowadzony przez Krzysztofa Ignaczaka - Mistrza Świata w siatkówce, mówcę motywacjnego, komentatora i autora vloga "Igłaszyte" oraz Sławka Błaszczaka, partnera zarządzającego 4Results.

Liczba miejsc na warsztacie ograniczona!

Zapisy i informacje szczegółowe: Martyna Marczak, martyna.marczak@4results.pl, tel. 502 519 262

 

zobacz
Self care
Sławek Błaszczak

Okres świąteczny to czas refleksji. Nawet jeśli jest ona efektem zupełnie niespodziewanych zdarzeń. Jak wielu z nas, czerpię dużo inspiracji ze sportu - szczególnie, gdy go sam uprawiam. Otóż wraz z trójką przyjaciół wybraliśmy się rowerami z Warszawy do Lublina. Niewiele miałem wcześniej doświadczeń długich tras rowerowych, ale ta wycieczka była tak fajna, że postanowiłem sobie kupić szosówkę i zacząłem jeździć. Okazało się, że jeden z treningów rowerowych stał się dla mnie cenną życiową lekcją.

zobacz